KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 14246270
nr 1424 6270
Blandteknik
Leif Thagesson. Signerad, komposition. Blandteknik, bildmått: 17x16cm, yttermått inklusive ram: 32x32cm
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 11 oktober 2021
kl 18:50:41
8/10 10:44:45
150 kr
8/10 17:44:29